Ürün kategorisi

Contact Us

İletişim: Ms.Lixia

Tel: + 86-21-58147896 * 830

Mobil: +8613564549296

Email: sales@sh-huazheng.com

Web: www.huazhengboiler.com

Yağ Kazanları

Yağ Kazanları

Petrol yakıtlı kazanlar

Function

Petrol yakıtlı kazanlar

Yağ yakıtlı kazanlar uygulama alanları:

1: giysi ütüleme, kuru temizleme makineleri, kurutucular, çamaşır makineleri, dehidrasyon makineleri, ütü makineleri, demir ve diğer ekipmanların kullanımını desteklemektedir.


2: içme suyu, yemek pişirme, pirinç şehriye üretimi, haşlanmış süt, tofu makinesi, buharda pişmiş pilav kutusu, sterilizasyon tankı, paketleme makinesi, standart makine takımları, boya ekipmanları, mühürleme makinesi, sofra temizleme ve diğer ekipmanları desteklemek için kullanımı.


3: oda sıcaklığı, merkezi ısıtma, sıcak, bölgesel merkezi ısıtma, sıcak su temin etmek için güneş enerjili yardımcı klima (ısı pompası) ısıtması, (otel, yurt, okul, karıştırma istasyonu) sıcak su temini, (köprü, demiryolu) ) Beton bakım, (boş zaman güzellik - kulüp) sauna küveti, Ahşap zemin işlenmesi.


4: arabalar, trenler ve diğer araç temizleme, tabanlar kauçuk kalıplama, boyama sanayi.

oil fired boilers.jpg


Yağ yakıtlı kazanlar   Üretim standartları:

Ulusal "buhar kazanı güvenlik teknik denetim prosedürleri" nin sıkı uygulanması (96) ve GB50273 "sanayi kazanı montaj projesi inşası ve kabulü" tasarım ve imalatın ilgili hükümlerini.


Teknik özellikler: ABD, Danimarka ve ileri teknoloji diğer ülkeleri emmek için buhar kazanı, dikey su borusu tüp tüp kullanımı, üstü monte makul tasarım yapısı ile brülör üç yönlü baca gazı yapısı, yakıt oluşumu yapar yakıt Yangın daha fazla yanmış, kazanın termal verimlilik kullanımı% 90'dan fazla ulaşmak için. Isıl verimlilik veya ısıtma süresine bakılmaksızın, sadece yerli süper iletken ısı borusu ısı transfer teknolojisine katılırken, yerli popüler boru yapısı için sıcak su kazanı, diğer yerel ürünlerden çok daha üstün.

oil fired boiler.jpg


Yağ kazanları güvenlik performansı:

1, ürün emniyet ventili ile donatılmıştır; kontrol sistemi esnek değilse bile, emniyet ventili aşırı basınç patlaması nedeniyle kazanı önlemek için açıldığında basınç ayarlanan basıncı aşmaktadır.


2, ürün su seviyesi koruması ile donatılmıştır, kazanın otomatik olarak çalışmamasını durduracak su temini, elektrikli bileşenlerden kaynaklanan yanma sonucu oluşabilecek yanıkların oluşmasına veya hatta fenomenin yanmasına neden olur.


3, kazanın kendisi, aşırı ısınma koruma cihazları, kaçak koruma cihazları var. Güvenlik risklerine son verin.


Huazheng Özel Kazan, satılık yüksek kaliteli ve hassas yakıtlı kazanlar için çevrimiçi alışveriş imkanı sağlar. Biz petrol önde gelen ve profesyonel üreticilerinden Çin'de kazanlar ateş, eşsiz fiyat ve hizmetler sunuyoruz. Lütfen kazanı bizimle birlikte almaya çekinmeyin.


Hot Tags: Petrol yakıtlı kazanlar, Çin, üreticiler, fiyatları, satın almak, satılık
ilgili ürünler
Bizimle iletişime geçin
Shanghai Huazheng Özel Kazan İmalatı Co, Ltd

Adres: No.2, Lane 5235, Hunan Yolu, Pudong Yeni Bölgesi, Şangay, Çin

Telefon: +86 135 6454 9296

Faks: +86-21-58147889

E-posta: sales@sh-huazheng.com

Telif Hakkı © Shanghai Huazheng Özel Kazan İmalatı Co, Ltd Tüm hakları saklıdır.
foottop