Ürün kategorisi

Contact Us

İletişim: Ms.Lixia

Tel: + 86-21-58147896 * 830

Mobil: +8613564549296

Email: sales@sh-huazheng.com

Web: www.huazhengboiler.com

Gaz Buhar Kazanı ve Doğalgaz Buhar Kazanı

Gaz Buhar Kazanı ve Doğalgaz Buhar Kazanı

Huazheng Özel Kazan, yüksek kaliteli ve hassas gaz buhar kazanı ve satılık doğal gaz buhar kazanı için çevrimiçi alışveriş imkanı sunar. Biz bir gaz buhar kazanı ve Çin'de doğal gaz buhar kazanı lider ve profesyonel üreticilerinden biridir.

FunctionGAZLI BUHAR KAZANI VE DOĞAL GAZ BUHAR KAZANI


Basit aptal kontrolü, sadece otomatik çalıştırma durumuna düğmeye basın ve otomatik su, otomatik ateşleme, kendinden basınç kontrolü, otomatik alarm ve düşük su seviyesi otomatik koruma fonksiyonu, özel bir göreve sahiptir.


Kullanışlı Bu ürün, küçük, hafif ve özellikle de kullanışlı hareket ettirmek için dört tekeri ile donatılmıştır, Hazine'ye yerleştirilebilir, atölyede de kullanılabilir.


Su borusu boru şekilli fırın yapısının güvenli bir şekilde kullanılması ve emniyet valfı, sıcaklık aşırı ısınması, su seviyesi çok düşük, basınç çok yüksek ve diğer dört koruma ile donatılmıştır, kesinlikle güvenli ve güvenilirdir.


Ekonomi Ürün hızlı ısıtma, sabit basınç, siyah duman yok, düşük işletme maliyeti özelliklerine sahiptir.
Uygulama alanları:

1: giysi ütüleme, kuru temizleme makineleri, kurutucular, çamaşır makineleri, dehidrasyon makineleri, ütü makinaları, demir ve diğer ekipmanların kullanımını desteklemektedir.


2: içme suyu, yemek pişirme, pirinç şehriye, haşlanmış süt, tofu makinesi, buharda pişmiş pilav kutusu, sterilizasyon tankı, paketleme makinesi, standart makine takımları, boya ekipmanları, mühürleme makinesi, sofra temizleme ve diğer ekipmanların üretimini sağlamak kullanımı.


3: oda sıcaklığı, merkezi ısıtma, sıcak, bölgesel merkezi ısıtma, sıcak su sağlamak için güneş enerjili yardımcı klima (ısı pompası) ısıtması, (Otel, yatakhane, okul, karıştırma istasyonu) sıcak su temini, (köprü, demiryolu ) Beton bakımı, (boş zamanların güzellik salonu) sauna banyosu, Ahşap yer kaplamaları işlenmesi.


4: arabalar, trenler ve diğer araç temizleme, taban kauçuk kalıplama, boyama sanayi.Hot Tags: Gaz buhar kazanı ve doğal gaz buhar kazanı
ilgili ürünler
Bizimle iletişime geçin
Shanghai Huazheng Özel Kazan İmalatı Co, Ltd

Adres: No.2, Lane 5235, Hunan Yolu, Pudong Yeni Bölgesi, Şangay, Çin

Telefon: +86 135 6454 9296

Faks: +86-21-58147889

E-posta: sales@sh-huazheng.com

Telif Hakkı © Shanghai Huazheng Özel Kazan İmalatı Co, Ltd Tüm hakları saklıdır.
foottop