Ürün kategorisi

Contact Us

İletişim: Ms.Lixia

Tel: + 86-21-58147896 * 830

Mobil: +8613564549296

Email: sales@sh-huazheng.com

Web: www.huazhengboiler.com

Elektrikli Kazanlar

Elektrikli Kazanlar

360KW Elektrikli kazanlar 90-360kw Elektrikli kazanlar Elektrikli kazanın mükemmel performansı Tianshen marka elektrikli kazan, ulusal JB / T10393 standart yeni tasarıma göre üstün performans temelinde Avrupa'da benzer ürünleri emmektir. 12KW-350KW farklı çeşitlilikte ...

Function

360KW elektrikli kazan

90-360kw Elektrikli kazan

Elektrikli kombi mükemmel performans

Tianshen marka elektrikli kazan, ulusal JB / T10393 standart yeni tasarıma göre üstün performans temelinde Avrupa'daki benzer ürünleri emmektir. 12KW-350KW farklı amaçlar ve farklı ihtiyaçlar için farklı özellikler çeşitli.


İnce, dikey tasarım

İnce model dikey tasarım sayesinde kombi çok kısa sürede çalışma sıcaklığını ve basıncını hızlı ve verimli bir şekilde ayarlar; yenileme işleminde bile sıcaklık ve basınç dalgalanmaları olmaz.


Yumuşak su ayırma etkisi

Su benzeri problemleri çözmek için benzersiz yerleşik yumuşak su ayırıcı. Bu aynı zamanda en önemli özelliklerin diğer yerli ürünleri arasındaki farktır. 90-360kw elektrikli ısıtma buhar kazanı


Gelişmiş bilgisayar kontrolü

Tanrılar marka elektrikli kazanın tüm iç boru hatları ve kontrol sistemleri fabrikada bağlanmıştır. Adım adım aptal kontrol Sistemi, sadece bir düğmeye basarsanız, kazanın tamamen otomatik çalışması büyük ölçüde kullanımınızı kolaylaştırabilir.


Isıtma elemanının üstü dikey olarak düzenlenmiştir

Elektrikli ısıtma elemanının üstü dikey olarak düzenlenmiştir, böylece ısıtma elemanına tutturulan skala soyulabilir ve soyulabilir ve kanalizasyon borusu yoluyla boşaltılabilir. Böylece ısıtma elemanının ömrünü uzatır.


Electric boiler.jpg

Elektrikli kazanlar


Electric boilers.jpg

Elektrik kazanlar

Hoşgeldiniz, Çin'deki profesyonel üreticilerimizle birlikte satılık kalitede ve dayanıklı elektrikli kazan satın alın. Elektrik kazanı , yüksek hassasiyette, güvenilir performans ve uzun süreli dayanıklılık sunar. Eşsiz fiyat ve hizmetlerimizin keyfini çıkarmak için lütfen ücretsiz olun.

Hot Tags: Elektrikli su ısıtıcısı, Çin, üreticiler, fiyatları, satın almak, satmak
ilgili ürünler
Bizimle iletişime geçin
Shanghai Huazheng Özel Kazan İmalatı Co, Ltd

Adres: No.2, Lane 5235, Hunan Yolu, Pudong Yeni Bölgesi, Şangay, Çin

Telefon: +86 135 6454 9296

Faks: +86-21-58147889

E-posta: sales@sh-huazheng.com

Telif Hakkı © Shanghai Huazheng Özel Kazan İmalatı Co, Ltd Tüm hakları saklıdır.
foottop